Datum Sezóna Poločas Výsledek
28.12.2022 2022 2 : 0 3 : 0

Průběh zápasu

Čas Tým Hráč Údálost
11'' Rangers Malik Tillman Žlutá karta
13'' Rangers A. Morelos Gól
25'' Motherwell Ricki Lamie Žlutá karta
39'' Rangers C. Goldson Gól
51'' Rangers John Lundstram Žlutá karta
60'' Motherwell S. McKinstry Střídání 1
63'' Rangers M. Tillman Gól
65'' Motherwell C. Shields Střídání 2
65'' Motherwell Callum Slattery Žlutá karta
66'' Rangers J. Tavernier Střídání 1
66'' Rangers R. Jack Střídání 2
66'' Rangers J. Lundstram Střídání 3
66'' Motherwell S. Goss Střídání 3
66'' Motherwell C. Slattery Střídání 4
66'' Rangers A. Lowry Střídání 4
69'' Rangers A. Morelos Střídání 5
81'' Motherwell B. Spittal Střídání 5
89'' Motherwell Matt Penney Žlutá karta

Ve skotské Premiership se 28. prosince 2022 odehrál vzrušující fotbalový zápas mezi Rangers FC a Motherwell FC. Rangers ukázali svou dominanci na domácím hřišti, když bez větších potíží přehráli Motherwell s jasným skóre.

Zápas začal rychle, když už v 11. minutě byl Malik Tillman z Rangers udělen žlutá karta. To ale domácí tým nijak nezastavilo, neboť pouze o dvě minuty později, v 13. minutě, se prosadil útočník Alfredo Morelos a dostal svoje mužstvo do vedení.

Motherwell se snažil odpovědět, ale jejich snahy brzdily fauly a v 25. minutě dostal obránce Ricki Lamie žlutou kartu. Situace pro hostující tým se ještě zhoršila před koncem prvního poločasu, když v 39. minutě zvýšil náskok Rangers obránce Connor Goldson.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, přestože oba týmy provedly několik střídání. John Lundstram z Rangers obdržel v 51. minutě žlutou kartu, ale to nezabrzdilo ambice Rangers. V 60. minutě Motherwell využil možnosti střídat, když poslal na hřiště S. McKinstryho. Rangers ale nebyli v území zpomalení, a v 63. minutě se Malik Tillman zapsal gólově po druhé v tomto zápase.

Motherwell odpověděl další vlnou střídání, kdy v 65. minutě přišli na plac C. Shields a Callum Slattery, který si také vysloužil žlutou kartu. Rangers současně provedli trojnásobnou substituci, posílili tak midfield bránícími hráči J. Tavernierem, R. Jackem a A. Lowrym. Morelos byl střídán v 69. minutě a tím dokončil pěticu výměn pro Rangers.

Závěr utkání přinesl ještě jedno střídání na straně Motherwell, když B. Spittal vstoupil do hry v 81. minutě, a ve 89. minutě obdržel žlutou kartu Matt Penney z Motherwell. Nicméně, žádné z těchto změn už nemohlo ovlivnit výsledné skóre, a Rangers si odnesli domů zasloužené tři body za vítězství.