Přihlásit Registrovat
Tipsport Tipsport
Menu

FK Hoverla Užhorod

FK Hoverla Užhorod byl ukrajinský fotbalový klub ze města Užhorod, který byl založen v roce 1925. Název klubu byl několikrát měněn a Hoverla je posledním jménem, které klub přijal. Používali ho od roku 2012 po svém posledním přejmenování, přičemž Hoverla je nejvyšší hory Ukrajinských Karpat a simbolizuje tak výšky, kterých se klub snažil dosáhnout.

Klub měl dlouhou historii účasti v různých úrovních sovětského a později i ukrajinského fotbalu. Vrcholné období pro FK Hoverla přišlo po roce 2000, když klub hrál několik sezón v nejvyšší ukrajinské fotbalové lize - Premier League. Tam se jim ale nepodařilo zaznamenat výraznější úspěchy a často bojovali o udržení.

FK Hoverla Užhorod čelila během své historie řadě finančních a organizačních problémů, které nakonec vedly k jejímu zániku. Po sezoně 2015/2016, ve které klub skončil na posledním místě v Premier League, se potýkal s vážnými finančními problémy, kvůli kterým byl vyloučen ze soutěže a následně i zbankrotoval. Klub oficiálně zanikl v roce 2016 a jeho místo ve fotbalovém prostoru Užhorodu bylo později nahrazeno novými týmy.

Statistiky od 27.07.2014
80
Obdržených gólů
26
Vstřelených gólů
4
Vyhraných zápasů
40
Odehraných zápasů
Získejte údaje o nejbližších zápasech na email.
Registrovat zde

FK Hoverla Užhorod - 10 posledních zapasů

Datum Domácí Hosté Poločas Konec zápasu
14.05.2016 FK Hoverla Užhorod FK Volyň Luck 0 : 4 1 : 4
07.05.2016 PFK Oleksandrija FK Hoverla Užhorod 1 : 0 2 : 0
30.04.2016 FK Hoverla Užhorod FK Zorja Luhansk 0 : 3 0 : 4
23.04.2016 FK Karpaty Lvov FK Hoverla Užhorod 1 : 0 3 : 0
16.04.2016 FK Hoverla Užhorod FK Dynamo Kyjev 0 : 0 0 : 2
03.04.2016 FK Hoverla Užhorod FK Olimpik Doněck 0 : 1 0 : 2
19.03.2016 FK Stal Kamjanske FK Hoverla Užhorod 0 : 0 1 : 0
05.03.2016 FK Metalurh Záporoží FK Hoverla Užhorod : 0 : 0
05.12.2015 FK Hoverla Užhorod PFK Oleksandrija 1 : 1 1 : 2
29.11.2015 FK Hoverla Užhorod FK Šachtar Doněck 1 : 4 1 : 6

FK Hoverla Užhorod proti soupeři

Minulé zápasy FK Hoverla Užhorod

Budoucí zápasy FK Hoverla Užhorod

Nemáme informace o příštích zápasech týmu

Anglicky: FC Hoverla Uzhhorod
Kontakt    Pravidla užívání