Montpellier HSC vs. Stade de Reims (13.11.2022)

13.11.2022 2022 0 : 0 1 : 1

24'' Reims Yehvann Diouf Žlutá karta
27'' Montpellier Arnaud Souquet Žlutá karta
40'' Montpellier Leo Leroy Žlutá karta
58'' Reims N. Holm Střídání 1
58'' Reims K. Doumbia Střídání 2
65'' Montpellier T. Savanier Střídání 1
66'' Montpellier A. Souquet Střídání 2
72'' Reims Jens Cajuste Žlutá karta
76'' Montpellier S. Mavididi Střídání 3
77'' Reims I. Diakité Střídání 3
77'' Reims A. Zeneli Střídání 4
83'' Reims T. De Smet Střídání 5
87'' Reims M. Munetsi Gól
89'' Montpellier L. Leroy Střídání 4
89'' Montpellier M. Estève Střídání 5
90'' + 1'' Montpellier S. Delaye Gól

Zápas mezi Montpellier HSC a Stade de Reims, který se odehrál 13. listopadu 2022, nabídl divákům napínavou podívanou plnou emocí a obratů. S utkáním bohatým na žluté karty a strhující závěr se oba týmy nakonec rozešly smírně, když skóre zápasu uzavřelo číselný stav 1:1.

První napomenutí padlo ve 24. minutě na stranu hostů, když Yehvann Diouf z Reims obdržel žlutou kartu. O několik chvil později se dočkal stejného osudu Arnaud Souquet z domácího Montpellieru, a to v 27. minutě. Leo Leroy z Montpellieru byl napomenutý v 40. minutě, což zvýraznilo zápasovou napětí.

Zajímavý pohyb na hřišti přinesla 58. minuta, kdy Reims provedl dvojité střídání – na trávník přišli N. Holm a K. Doumbia. Montpellier reagoval svými změnami v 65. minutě, kdy T. Savanier přinesl čerstvé síly do středu pole, a o minutu později nahradil A. Souqueta další hráč.

Jak se zápas blížil ke konci, Jens Cajuste z Reims viděl žlutou kartu v 72. minutě. Montpellier poté provedl třetí střídání ve 76. minutě, kdy do hry zasáhl S. Mavididi. Reims odpověděl dalším trojnásobným střídáním v 77. a 83. minutě.

Dramatický moment přišel v 87. minutě, kdy M. Munetsi rozjásal fanoušky Reims svým gólem, ale radost hostí netrvala dlouho. V 89. minutě udělal Montpellier poslední změny, přivádějíc k akci L. Leroye a M. Estèveho, což nakonec vedlo k dramatickému vyrovnání. V nadstaveném čase, konkrétně v 91. minutě, se podařilo S. Delayemu skórovat a zajistit tak Montpellieru bod za remízu.

Oba týmy opustily hřiště s poznatkem, že měly možnost vybojovat všechny body, ale fotbalová spravedlnost tentokrát určila, že si body rozdělí rovným dílem.