Datum Sezóna Poločas Výsledek
12.11.2022 2022 0 : 0 1 : 0

Průběh zápasu

Čas Tým Hráč Údálost
30'' Crystal Palace Tyrick Mitchell Žlutá karta
54'' Nottingham Forest M. Gibbs-White Gól
55'' Nottingham Forest Morgan Gibbs-White ui.Goal confirmed
59'' Crystal Palace J. Ayew Střídání 1
60'' Crystal Palace T. Mitchell Střídání 2
61'' Nottingham Forest Ryan Yates Žlutá karta
64'' Crystal Palace Joel Ward Žlutá karta
71'' Nottingham Forest C. Kouyaté Střídání 1
73'' Crystal Palace Marc Guéhi Žlutá karta
78'' Crystal Palace E. Eze Střídání 3
78'' Crystal Palace N. Clyne Střídání 4
81'' Nottingham Forest J. Lingard Střídání 2
85'' Crystal Palace C. Doucouré Střídání 5
86'' Nottingham Forest M. Gibbs-White Střídání 3
86'' Nottingham Forest Renan Lodi Střídání 4
88'' Crystal Palace Jeffrey Schlupp Žlutá karta

V napínavém souboji Premier League, který se odehrál dne 12. listopadu 2022, dokázal Nottingham Forest FC získat všechny tři body proti týmu Crystal Palace FC. Zápas byl plný strategických manévrů a emocí, ale rozhodující moment přišel ve 54. minutě, kdy se Morgan Gibbs-White prosadil a zaznamenal jediný gól utkání.

Utěšený výkon Nottingham Forest byl podtržen skvělou formou Gibbs-Whitea, který nejenže vstřelil rozhodující branku, ale krátce po ní byl střídán, čímž si odnesl zasloužený aplaus fanoušků a ovace za svůj výkon na hřišti. Jeho gól byl poté oficiálně potvrzen a domácí tým se pak soustředil na obranu svého náskoku.

Crystal Palace se snažil o vyrovnání a během druhého poločasu provedl celou řadu střídání, která měla týmu dodat novou energii. J. Ayew, T. Mitchell, E. Eze, N. Clyne a C. Doucouré vstoupili do hry jako svěží posily, ale ani jejich přítomnost na hřišti nevedla k vyrovnávací brance.

Disciplinární opatření nebyla v tomto utkání vzácností, protože oba týmy hrály nasazeně. Tyrick Mitchell z Crystal Palace obdržel žlutou kartu už ve 30. minutě, a tak byl již od prvního poločasu pod tlakem. Pro Nottingham Forest to byl Ryan Yates, kdo si vysloužil žlutou kartu v 61. minutě, a další hráči hostujícího týmu se ke kartám přidali: Joel Ward a Marc Guéhi byli napomenuti ve druhém poločasu a Jeffrey Schlupp těsně před koncem zápasu.

Nottingham Forest také prováděl střídání, aby osvěžil hru a zajistil vítězství. C. Kouyaté se objevil na hřišti jako první náhradník, následován J. Lingardem a cenné minuty získali také Renan Lodi a hvězda zápasu Morgan Gibbs-White, kteří společně pomohli upevnit obhajobu svého mužstva až do konce zápasu.

Výsledkem byla těsná výhra Nottingham Forest, která jim pomohla získat důležité body v boji o přežití v Premier League, zatímco Crystal Palace odcházel s pocitem, že mohl ze zápasu vyťažit více.