Datum Sezóna Poločas Výsledek
28.12.2022 2022 0 : 0 1 : 1

Průběh zápasu

Čas Tým Hráč Údálost
6'' ST Mirren Mark O'Hara Žlutá karta
24'' Livingston Scott Pitman Červená karta
24'' Livingston Scott Pitman ui.Card upgrade
46'' ST Mirren J. Ayunga Střídání 1
55'' ST Mirren Mark O'Hara Žlutá karta
55'' ST Mirren Mark O'Hara Červená karta
56'' Livingston C. Montaño Gól
63'' ST Mirren C. Main Gól
72'' ST Mirren Declan Gallagher Žlutá karta
72'' Livingston C. Montaño Střídání 1
72'' Livingston A. Shinnie Střídání 2
74'' ST Mirren Charles Dunne Žlutá karta
80'' ST Mirren R. Strain Střídání 2
82'' Livingston D. Bahamboula Střídání 3
89'' Livingston Jason Holt Žlutá karta

V napínavém fotbalovém souboji, který se odehrál 28. prosince 2022, Livingston FC přivítal na svém hřišti tým St. Mirren FC. Zápas byl poznamenán řadou karet a oba týmy dokončily utkání s deseti hráči. Klub St. Mirren FC otevřel skóre už v 6. minutě, když Mark O'Hara dostal žlutou kartu, ale tento okamžik byl později vyrovnán o mnoho obtížnější situací pro Livingston, kdy Scott Pitman obdržel v 24. minutě červenou kartu po předchozím varování a jeho následném zhoršení na červenou kartu.

Druhý poločas začal změnou v sestavě St. Mirren, když J. Ayunga nahradil jednoho ze spoluhráčů v 46. minutě. Mark O'Hara z St. Mirren pak dostal ve 55. minutě druhou žlutou kartu, což znamenalo jeho vyloučení a oba týmy se ocitly v početní nevýhodě.

Navzdory oslabení se Livingstonu podařilo skórovat v 56. minutě díky gólu C. Montaña. Odpověď St. Mirren nechala na sebe čekat pouhých sedm minut, když C. Main vyrovnal stav na 1:1 v 63. minutě. Obě mužstva pokračovala v intenzivním boji, což vedlo k dalším disciplinárním opatřením. Declan Gallagher z St. Mirren byl varován žlutou kartou v 72. minutě, téže minuty, kdy Livingston provedl dvě střídání, posílajíc C. Montaña a A. Shinnieho do hry.

Charles Dunne z St. Mirren dostal také žlutou kartu ve 74. minutě, což naznačovalo rostoucí napětí na hřišti. Přiblížil se konec zápasu a St. Mirren se rozhodl provést druhou změnu s R. Strainem ve 80. minutě, zatímco Livingston odpověděl svojí třetí a poslední změnou, kdy D. Bahamboula přišel na hřiště v 82. minutě. Jason Holt z Livingstonu pak obdržel žlutou kartu v 89. minutě.

Utkání nakonec skončilo nerozhodně, přičemž oba týmy si odvezly po bodu. To, že se oběma týmům podařilo udržet remízu i přes ztrátu hráče, svědčí o jejich bojovnosti a odhodlání.