Paris FC vs. Le Havre AC (30.12.2022)

30.12.2022 2022 0 : 0 0 : 0

46'' LE Havre O. El Hajjam Střídání 1
46'' LE Havre E. Mahmoud Střídání 2
68'' LE Havre A. Richardson Střídání 3
69'' LE Havre J. Thiaré Střídání 4
73'' Paris FC Y. Koré Střídání 1
74'' Paris FC W. Caddy Střídání 2
83'' Paris FC A. Gory Střídání 3
88'' LE Havre J. Casimir Střídání 5
90'' + 1'' LE Havre Nabil Alioui Žlutá karta

V napínavém zápase mezi Paris FC a Le Havre AC, který se odehrál 30. prosince 2022, diváci gólů nedočkali. Oba týmy předvedly pevnou obrannou práci a až do posledních minut utkání bojovaly o každý kus hřiště.

Le Havre AC provedl série střídání již krátce po poločasové přestávce, kdy na hřiště přišli O. El Hajjam a E. Mahmoud. Tyto změny naznačovaly snahu o oživení hry. Následovala další střídání s A. Richardsonem v 68. minutě a J. Thiarém rovněž přicházejícím do hry o minutu později.

Paris FC odpověděl svými vlastními strategickými střídáními. V 73. minutě vstoupil do hry Y. Koré a o minutu později se na hrací ploše objevil také W. Caddy. Třetí střídání pro Paris FC přišlo v 83. minutě, kdy A. Gory přinesl další čerstvé nohy na hřiště.

Le Havre nakonec využil svého pátého a posledního střídání v 88. minutě, kdy do zápasu zasáhl J. Casimir. Přes tyto změny se ani jednomu týmu nepodařilo prolomit obrany a skóre se nezměnilo.

Zápas byl vyrovnaný až do závěrečných chvil, kdy v nastaveném čase první poloviny dobře známý tlak na obranu vedl k udělení žluté karty Nabilu Aliouimu z Le Havre v 90+1. minutě.

Nakonec ale ani jedna ze stran nebyla schopná uchvátit vítězství a zápas skončil remízou 0:0. Fanoušci obou týmů si tak museli odnést domů jen mírné zklamání z nedostatku gólových momentů a naději, že příští zápas přinese větší vzrušení a samozřejmě i branky.